SON DAKİKA
Anasayfa / Genel / Ali özcan güven tazeledi

Ali özcan güven tazeledi

9.10.2021 08:05:
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği'nin Kayseri şubesi 3. Olağan Kurulu'nda Ali özcan yeniden başkan seçildi.

Ali özcan güven tazeledi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Gerçekleştirilen genel kurulda bir konuşma yapan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Kayseri Başkanı Ali özcan, ASKON'un şehirdeki rüştünü ispatladığını söylerken, '2015 yılında kurucusu olarak faaliyetlerimize başladığımız derneğimizde 6 yıl gibi kısa bir sürede gelinen nokta itibariyle Kültepe gibi bir değeri marka haline getirmiş, şehrin iş dünyası adına önemli temsilcilerinden bir tanesi olmuş bulunmaktayız. Birinci Kültepe Ekonomi Zirvesi’ni icra ederken konuğumuz olan Sn. Mehmet özhaseki Bakanımız iki konuyu hedef olarak belirlemişti. Bunlardan bir tanesi geleneksel hale getirilecek Kültepe Ekonomi Zirvesi idi. kinci husus ise genç yaşta vatanı için girişimler yapanların sayısının artması gerektiğiydi. Başlangıçta 40 kişi ile yola çıktık. Pandemi koşullarında dahi gerekli önlemlerimizi alarak çalışmamıza devam ederek bugün 200’ü aşkın üyeye ulaştık ve şehirde rakamsal olarak da en etkin ve en fazla üyeye sahip STKlarından bir tanesi haline geldik” dedi.

Ali özcan, sözde değil gerçekte birlikte güçlü olmaları gerektiğini aktarırıken, 'Bizler yönetimimiz ve üyelerimiz ile sayın bakanın belirttiği hedefleri gerçekleştirdik. ülkemizde önde yer alan bir il olmak için takip eden değil önden giden önemli bir vizyon koyduk ve çalışmalarımızı artırdık. Erbakan Hocamız bir konuşmasında “İnsan için ancak çalıştığının karşılığı vardır. Başarılı olmak ise birlikte, planlı ve disiplinli bir çalışmayla mümkündür.” demişti. Bu doğrultuda ASKON’un Kayseri’deki çalışmalarının sırrı sevgi, ekip, güçlü vizyon ve başarılarıdır' açıklamasında bulundu.

Kaynak: İGF Haber Ajansı (İGFA)

YORUMLAR 0
2 + 5 =Ünal Mural: 'Neden Kocaeli Kartepe'de 321 dönüm arazi  satılıyor'

Ünal Mural: 'Neden Kocaeli Kartepe'de 321 dönüm arazi satılıyor'

Kocaeli Gölcük'te asfalt çalışması

Kocaeli Gölcük'te asfalt çalışması

Manisa'da Demirci HİS Göleti yapımı

Manisa'da Demirci HİS Göleti yapımı

REKLAM
Manisa Büyükşehir'den sportif 'Hedef' ziyareti

Manisa Büyükşehir'den sportif 'Hedef' ziyareti

Muğla'da 'Sen de Gel Down Kafe'

Muğla'da 'Sen de Gel Down Kafe'

Coşkunöz'ün Let-X İSG programı ISAF'ta görücüye çıktı

Coşkunöz'ün Let-X İSG programı ISAF'ta görücüye çıktı


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Biyografi Siyaset Teknoloji Spor Fikstür Nöbetçi Eczaneler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Son Yeni Haber

İstanbul / Türkiye
info@sonyenihaber.com