Ateş ve Su 4 Oyunu Oyna

15.01.2023 21:38 | Son Güncelleme: 15.01.2023 21:54
Ateş ve su 4 oyunu yön tuşları ve A, S, D, W tuşlarıyla oynanıyor. Yön tuşları erkeği, A, S, D, W tuşları da kızı kontrol ediyorsunuz.

Ateş ve su 4 oyunu yön tuşları ve "A, S, D, W" tuşlarıyla oynanıyor. Yön tuşları erkeği, A, S, D, W tuşları da kızı kontrol ediyorsunuz.

Platformun üst tarafında çıkış kapıları bulunuyor. İki karakteri de karşılarına çıkan engellere takılmadan bu kapılara ulaştırmanız gerekiyor. Üzerinde kırmızı işaret bulunan kapıya erkeği, mavi işaret bulunan kapıyada kızı götürerek ateş ve su 4 oyunu oynayın.

Bu işlemleri yapmanızı engellemek için size tuzaklar kutuluyor. Bu tuzaklar lav ve sıvılardan oluşan göllerden meydana geliyor. Erkek lav dolu göllerden geçebiliyor fakat sıvı dolu göllerden geçemiyor. Kız da sıvı dolu göllerden geçebiliyor fakat lav dolu göllerden geçemiyor. Eğer bir karakter bir defa bile ölürse bölüm tekrar başlıyor.

Havada bulunan mavi ve kırmızı elmasları topluyorsunuz. Mavileri kız karakteri, kırmızıları da erkek karakter topluyor.

Ateş ve Su 1 Oyunu Oyna Ateş ve Su 1 Oyunu Oyna Ateş ve Su 2 Oyunu Oyna Ateş ve Su 2 Oyunu Oyna Ateş ve Su 3 Oyunu Oyna Ateş ve Su 3 Oyunu Oyna Ateş ve Su 4 Oyunu Oyna Ateş ve Su 4 Oyunu Oyna Ateş ve Su 5 Oyunu Oyna Ateş ve Su 5 Oyunu Oyna Anahtar Kelimeler: 2 Kişilik Oyunlar,
YORUMLAR 0
3 + 4 =Ateş ve Su 5 Oyunu Oyna

Ateş ve Su 5 Oyunu Oyna

Ateş ve Su 4 Oyunu Oyna

Ateş ve Su 4 Oyunu Oyna

Ateş ve Su 3 Oyunu Oyna

Ateş ve Su 3 Oyunu Oyna

REKLAM
Ateş ve Su 2 Oyunu Oyna

Ateş ve Su 2 Oyunu Oyna

Meb Oyun Ateş ve Su Oyna

Meb Oyun Ateş ve Su Oyna

Balon Patlatma Oyunu Oyna

Balon Patlatma Oyunu Oyna


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Fikstür Siyaset Teknoloji Spor 1001 oyun Yerel Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Son Yeni Haber
İstanbul / Türkiye
info@sonyenihaber.com