SON DAKİKA
Anasayfa / Gündem / Davutoğlu’ndan Bursa Gemlik ziyareti

Davutoğlu’ndan Bursa Gemlik ziyareti

14.08.2021 20:23 | Son Güncelleme: 14.08.2021 20:26
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Bursa temasları kapsamında Gemlik'e yaptığı ziyarette, ülkenin her yerinde örgütlendiklerini belirterek, 'Not ederek çözüm üretmek bizim siyasi anlayışımızdır' dedi.

Davutoğlu’ndan Bursa Gemlik ziyareti

Tarık ŞEKER (Gemlik Basın) - Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Bursa'nın Gemlik ilçesinde, İlçe Başkanı Serap Sevim Soylu ve ilçe yöneticileri ile bir araya geldi. Davutoğlu, ziyarette ülke gündemi ve yerel sorunlara ilişkin değerlendirmelerde de bulundu.

Son dönemde yangın ve sel gibi afetlerin yaşandığını belirten Davutoğlu, ülkenin omuz omuza vermesinin, felaketlerin aşılmasında büyük önem taşıdığını söyledi.

Kentsel dönüşüm ihtiyacı olduğunu kaydeden Davutoğlu, Gemlik ilçesini doğrudan ilgilendiren deprem riski başta olmak üzere kentsel dönüşüm ihtiyacı olduğunu belirterek, 'Depreme hazırlıklı olmayla ilgili yapılacak çalışmalarının ve en önemlisi Gemlik'in son dönemlerde kötü ekonomi yönetimi dolayısıyla hemen hemen her alanda esnafımızın zor durumda olduğunu biliyorum. Kötü ekonomi ve pandemi şartları birleşince Türkiye'nin her yerinde esnafımızın, çiftçimizin hayatını zorlaştıran şartlar oluştu. Gelecek Partisi olarak Türkiye'nin her yerinde örgütleniyoruz. En büyük örgütlerimizden birini Bursa'da kurduk' dedi.

'Not ederek çözüm üretmek bizim siyasi anlayışımızdır' diyen Davutoğlu, 'Biz Gelecek Partisi olarak esnafımızın, işçilerimizin dertlerine deva olmak her sorunlarını çözüme kavuşturmak ve özellikle genç toplum kesimlerini taleplerini hayata geçirmek üzere yola çıktık' diye konuştu.

Davutoğlu, Gemlik toplantısının ardından İznik'e hareket etti.

Kaynak: İGF Haber Ajansı (İGFA)

YORUMLAR 0
5 + 5 =Erdoğan, Birleşmiş Milletler'den seslendi

Erdoğan, Birleşmiş Milletler'den seslendi

Danıştay'dan 'orjinal parça' kararı!

Danıştay'dan 'orjinal parça' kararı!

Denizde çalışma  koşullarına uyum eğitimi

Denizde çalışma koşullarına uyum eğitimi

REKLAM
İstanbul semalarında TEKNOFEST vakti!

İstanbul semalarında TEKNOFEST vakti!

6 bilim insanı TÜBA-TEKNOFEST'te ödüllendirildi

6 bilim insanı TÜBA-TEKNOFEST'te ödüllendirildi

Kıtalararası geçişe hazırlanıyor

Kıtalararası geçişe hazırlanıyor


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Biyografi Siyaset Teknoloji Spor Fikstür Nöbetçi Eczaneler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Son Yeni Haber

İstanbul / Türkiye
info@sonyenihaber.com