SON DAKİKA
Anasayfa / Gündem / DEÜ öğrenci kariyerinde lider

DEÜ öğrenci kariyerinde lider

28.09.2021 13:10 | Son Güncelleme: 28.09.2021 20:10
Dokuz Eylül üniversitesi'nin Kariyer Planlama Dersi Eğiticinin Eğitimi Programı'nda konuşan Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Eğitim ve Geliştirme Dairesi Başkanı Dr. Savaş Ceylan, Eğiticinin Eğitimi Programı'nda ve Staj Seferbirliği Projesinde DEü'nün lider konumda olduğunu söyledi.

DEÜ öğrenci kariyerinde lider

İZMİR(İGFA)- Dokuz Eylül üniversitesi 2021-2022 dönemini& Kariyer Planlama Dersi Eğiticinin Eğitimi Programı’nda açtı. 15 Temmuz şehitler Salonu'nda& Kariyer Planlama ve Mezunlarla İlişkiler Koordinatörlüğü ile Akademik ve Kişisel Gelişimi Destekleme Uygulama ve Araştırma Merkezinin (Akademi-DE) düzenlediği açılış toplantısında& Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Eğitim ve
Geliştirme Dairesi Başkanı Dr. Savaş Ceylan online olarak katılım sağladı.

Kariyer Planma toplantısında konuşan& & DEü Rektörü Prof. Dr. Uğur Malayoğlu,“Bu kapsamda; Cumhurbaşkanlığımızın projelerini yakından takip eden kurumumuz, geçtiğimiz yıl çevrimiçi Kariyer Planlama Dersini zorunlu dersler programına dâhil etmiş ve öğrencilerimizin kendilerini geliştirmelerini sağlayacak önemli bir atmıştı. Geçtiğimiz yıl 64 hocamızla lisans programlarımızdaki 11 bin 203 öğrencimize kariyer dersi vermiştik; bu yıl da 69 hocamızla daha fazla öğrencimize ulaşılmasını hedefliyoruz. Kamu Kurumlarında Staj Seferbirliği Projesi’ne de önemsiyoruz. Proje kapsamında 477 öğrencimiz stajlarını tamamladılar; 190 öğrencimiz ise stajlarına devam ediyor. Stajyerlerimizden aldığımız olumlu dönüşler, daha fazlasını yapmak için bizleri motive ediyor. çok yönlü düşünen, aklını ve bilimi kullanan, milli ve manevi değerlerimize bağlı bireyleri topluma kazandırmaya özen göstermeye devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: İGF Haber Ajansı (İGFA)

YORUMLAR 0
4 + 9 =ANKET

Hangi takımı tutuyorsunuz?
 Ağrı, Kars ve Erzurum'da Eren Kış-10 Operasyonu

Ağrı, Kars ve Erzurum'da Eren Kış-10 Operasyonu

Eren Kış-9 Operasyonu başladı

Eren Kış-9 Operasyonu başladı

Motorine 44 kuruş indirim!

Motorine 44 kuruş indirim!

REKLAM
Merkez Bankası'nda ayrılık!

Merkez Bankası'nda ayrılık!

Hatay sınırında 7 kişi yakalandı

Hatay sınırında 7 kişi yakalandı

İstanbul'da kuvvetli lodos: 4 ölü, 19 yaralı!

İstanbul'da kuvvetli lodos: 4 ölü, 19 yaralı!


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Biyografi Siyaset Teknoloji Spor Fikstür Nöbetçi Eczaneler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Son Yeni Haber

İstanbul / Türkiye
info@sonyenihaber.com