SON DAKİKA
Anasayfa / Genel / Doğanşehir'de yol çalışmaları devam ediyor

Doğanşehir'de yol çalışmaları devam ediyor

26.09.2021 10:31 | Son Güncelleme: 26.09.2021 12:09
Doğanşehir Belediyesi ve Malatya Belediyesi birlikte koordine olarak Doğanşehir ilçesi ve mahallelerinde ekipler tarafından yol çalışması başlatıldı.

Doğanşehir'de yol çalışmaları devam ediyor

MALATYA (İGFA)- Malatya Belediyesi ve Doğanşehir Belediyesi'nin birlikte gerçekleştirdiği yol çalışmasında& Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt ve Büyükşehir Belediyesi Yol Daire Başkanı Hakan Demir Doğanşehir’de ve mahallelerde asfaltlama, yol bakım ve onarım çalışmalarını incelediler.

Başkanı Zelyurt'un yol çalışmalarına ziyareti sırasında konuşan Mahalle Muhtarı Mustafa Sema,  “örencik mahallemizin Yekli mezrasındayız, Yekli’nin asfaltı yapılıyor. Bu çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’a, Yol Daire Başkanımıza ve ekibine, Doğanşehir Belediye Başkanımız Durali Zelyurt’a ve ekibine, Yol kontrol şefimize ve burada çalışan tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim.”dedi.

Büyükşehir Belediyesi Yol Daire Başkanı Hakan Demir ise yapılan çalışmalardan dolayı yaptığı açıklamada, “Doğanşehir Belediye Başkanımız Durali Zelyurt’un daveti üzerine Doğanşehir ilçemizi ziyaret ettik. şuanda örnecik mahallemize bağlı Yekli mezrasındayız, 2021 yılı sezon sonu çalışmalarımızı son hızla bütün ilçelerimizde 718 mahallede sürdürdüğümüz gibi Doğanşehir’de elimizden gelen gayret ile Sayın Başkanımız Selahattin Gürkan’ın büyük destekleri ile Durali Zelyurt Başkanımızın katkıları ile sürdürüyoruz. Doğanşehir ilçesinde bugün itibari ile 70 km yolun birinci kat ve ikinci kat kaplamasını yapmış bulunmaktayız. çalışmalarımız halen devam ediyor, sezon sonu yaklaşıyor eksiklerimiz var tabi bunları tamamlamaya azami gayret ediyoruz. Burada çalışan tüm ekip arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: İGF Haber Ajansı (İGFA)

YORUMLAR 0
7 + 7 =Ünal Mural: 'Neden Kocaeli Kartepe'de 321 dönüm arazi  satılıyor'

Ünal Mural: 'Neden Kocaeli Kartepe'de 321 dönüm arazi satılıyor'

Kocaeli Gölcük'te asfalt çalışması

Kocaeli Gölcük'te asfalt çalışması

Manisa'da Demirci HİS Göleti yapımı

Manisa'da Demirci HİS Göleti yapımı

REKLAM
Manisa Büyükşehir'den sportif 'Hedef' ziyareti

Manisa Büyükşehir'den sportif 'Hedef' ziyareti

Muğla'da 'Sen de Gel Down Kafe'

Muğla'da 'Sen de Gel Down Kafe'

Coşkunöz'ün Let-X İSG programı ISAF'ta görücüye çıktı

Coşkunöz'ün Let-X İSG programı ISAF'ta görücüye çıktı


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Biyografi Siyaset Teknoloji Spor Fikstür Nöbetçi Eczaneler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Son Yeni Haber

İstanbul / Türkiye
info@sonyenihaber.com