Esra Erol'da akıl almaz olay! Cezaevindeyken eşi yasak aşkıyla düğün yapan adam, gözyaşlarına boğuldu!

17.06.2022 11:06
ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol programına konuk olan 23 yaşındaki Mustafa İldemir, gözaltındayken eşinin yasak aşkından kaçarak düğün yaptığını söyledi. 2.5 yaşındaki kızından ayrılmak istemeyen İldemir, “Kızımı benden ayırmasınlar. O benim tek sorunum.”

Esra Erol'da akıl almaz olay! Cezaevindeyken eşi yasak aşkıyla düğün yapan adam, gözyaşlarına boğuldu!

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına konuk olan 23 yaşındaki Mustafa İldemir, kendisi cezaevindeyken eşinin yasak aşkına kaçarak düğün yaptığını söyledi. 2,5 yaşındaki kızından başka kalmak istemeyen İldemir, “Kızımı benden ayırmasınlar. Benim tek derdim o” dedi.

“CEZAEVİNE GİRİNCE 12 GÜNDÜR TANDIĞI YASAK AŞKIYLA EVLENDİ”

Eşiyle yıllardır problemli bir evlilikleri olduğunu belirten Mustafa, şunları söyledi: “Ablamın eski görümcesiydi. Ablamla eniştem boşanma basamağına gelince biz de eşimle kaçmak zorunda kaldık. 4,5 yıllık evliyiz lakin tekraren sefer ailesinin konutuna geri döndü. Şubat ayında iftira nedeniyle cezaevine girdim. Ben cezaevine girerken karım da annesinin konutundaydı. Ben 10 Mart’ta cezaevine girdim, eşim de 15 Mart’ta Adem’le tanışmış. 27 Mart’ta da düğün yaptılar.”

“EŞİM UMURUMDA DEĞİL, EVLADIMI BENDEN AYIRMASINLAR”

Cezaevinde annem arayarak ‘davullu zurnalı düğün yaptılar’ deyince inanmak istemedim. Cezaevinden çıkana kadar ağladım ve görüş gününe geleceğini düşündüm daima. Yaptığı zoruma gidiyor. Şu an hiç umudum yok çocuğumun velayetini istiyorum. Kızımı benden ayırmasınlar kâfi. Evladımı benden ayırmasınlar.”

“YASAK AŞKI, BARIŞMAMIZI İSTEDİ”

“Eşim beni arayıp çocuğu gelip almazsam yurda vereceğini söyledi” diyen Mustafa Beyefendi, “Ben inanmadım, vermez diye düşündüm. Sonra Antalya’dan emniyet aradı ve ‘Gel çocuğunu al’ dediler. Bunun üzerine maddi durumum biraz berbattı, telefonumu satıp Antalya’ya gittim” dedi. Antalya’ya gittikten sonra eşi Vesile İldemir ile yüzleştiklerini söyleyen Mustafa İldemir, kelamlarına şöyle devam etti: “Vesile, Adem’in ‘barışmak istiyorsanız, barışın’ dediğini söyleyip barışmak istedi. Ben çocuğumu alıp döndüm. Gelsin, çocuğumun velayetini bana versin ve boşanalım.”

CANLI YAYINDA GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Eşinin yasak aşkıyla yaptığı düğünün manzaralarını izlerken gözyaşlarına hakim olamayan Mustafa, “Beni çocuğumdan başka bırakmayın. Allah’ından bulsun, ben öteki bir şey istemiyorum fakat çocuğumdan ayrılmayayım” biçiminde konuştu.

“EŞİM AİLESİNE RESTİ ÇEKERSE KABULÜM”

Eşinin sık sık kendisini aradığını söyleyen Mustafa “Bana kızımı soruyor, onsuz yapamadığını söylüyor. Kendisi kandırıldıysa bunu açıklasın” dedi. Esra Erol’un “Kandırıldığını söylerse dönecek misin?” sorusuna yanıt veren Mustafa İldemir “Ailesine resti çekerse kabulüm” diyerek şaşkına çevirdi.

Anahtar Kelimeler: Esra Erol,
YORUMLAR 0
4 + 7 =Kiracı-ev sahibi uyuşmazlığında yeni dönem... Arabuluculuk zorunluluğu neleri kapsıyor?

Kiracı-ev sahibi uyuşmazlığında yeni dönem... Arabuluculuk zorunluluğu neleri kapsıyor?

Fırat Kalkanı'nda 2 terörist etkisiz!

Fırat Kalkanı'nda 2 terörist etkisiz!

Elektronik tebligat 3,6 milyar TL tasarruf sağladı

Elektronik tebligat 3,6 milyar TL tasarruf sağladı

REKLAM
Meclis olağanüstü toplanıyor

Meclis olağanüstü toplanıyor

Zeytin Dalı ve Barış Pınarı bölgelerinde 4 terörist etkisiz halde

Zeytin Dalı ve Barış Pınarı bölgelerinde 4 terörist etkisiz halde

Bursa'da uyuşturucu operasyonu: 60 tutuklama

Bursa'da uyuşturucu operasyonu: 60 tutuklama


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Fikstür Siyaset Teknoloji Spor 1001 oyun Yerel Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Son Yeni Haber
İstanbul / Türkiye
info@sonyenihaber.com