Anasayfa / Genel / 'Ezber Bozan Tasarımlar' belli oldu

'Ezber Bozan Tasarımlar' belli oldu

6.10.2021 13:29: | Son Güncelleme: 06.10.2021 14:09
Üniversite sanayi iş birliğinde ezberbozan yarışmanın kazananları açıklandı.

'Ezber Bozan Tasarımlar' belli oldu

İZMİR (İGFA) - Ticaret Bakanlığı’nın desteğiyle Ege Mobilya Kağıt ve Orman ürünleri İhracatçıları Birliği, Ege Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği ve Ege Maden İhracatçıları Birliği’nin düzenlediği mobilya, tekstil ve doğal taşın ilk kez bir arada kullanıldığı Ezber Bozan Tasarım Yarışması Final Gecesi’nde ödüller sahiplerini buldu.
 

Öğrenci kategorisinde mansiyon, öğrenci ve profesyonel kategorisinde EİB özel ödülü ve ilk üçe giren finalistlere ödülleri takdim edildi. öğrenci kategorisinde ilk üçe giren tasarımcılara verilecek nakdi ödüllerin yanı sıra Ticaret Bakanlığı’nın onayladığı sayıda finaliste Bakanlık desteğiyle yurtdışındaki önemli tasarım okullarından birinde 2 yıl süre ile eğitim hakkı verilecek.

Ezber Bozan Tasarım Yarışması öğrenci kategorisi birincisi SC ROLD isimli projesiyle Büşra Yiğit olurken, Erdener Atasayar HEALTHY WORK isimli projesiyle profesyonel kategoride birincilik ödülünü almaya hak kazandı.

öğrenci kategorisinde ikinci TRİLO isimli projesiyle Zeynep Yıldırım olurken, Gürhan Bilget, ARETE isimli projesiyle profesyonel kategorisinde ikincilik ödülünü almaya hak kazandı.

Yarışmanın öğrenci kategorisi üçüncülük derecesinin sahibi PORTA isimli projesiyle Hilal Kendir oldu. Hilal özer ve Kübra Efe, VALS isimli projeleriyle profesyonel kategoride üçüncülük ödülünü almaya hak kazandı.

öğrenci kategorisinde Mansiyon ödülü'ne& Rabia Berber ve Sinan Can, (Proje ismi: COSY WARMCHAIR), Ezgi Kıral (Proje ismi: SAMAYO),& Alp Buldanlıoğlu (Proje ismi: DöNGü) ve şevval özdoğan (Proje ismi: FOR LEG) projeleriyle layık görülürken; öğrenci kategorisinde EİB özel ödülü Bilgisu Arda Genç ve Dide Sevinçok’, (Proje ismi: MOYO), Engin Tetik (Proje ismi: SUENO) ve Zeynep Bayraktaroğlu (Proje ismi: ZEON) ile Profesyonel kategorisinde EİB özel ödülü ise; Ogün çanga, Taylan özgür Koca ve Umut Deniz Aktaş, (Proje ismi: MOVE ON),& Fulya Güçlü, (Proje ismi: TAK),& Mete Erdem, (Proje ismi: ORBIT) ile ödüle değer bulundu.

Kaynak: İGF Haber Ajansı (İGFA)

YORUMLAR 0
5 + 4 =Ünal Mural: 'Neden Kocaeli Kartepe'de 321 dönüm arazi  satılıyor'

Ünal Mural: 'Neden Kocaeli Kartepe'de 321 dönüm arazi satılıyor'

Kocaeli Gölcük'te asfalt çalışması

Kocaeli Gölcük'te asfalt çalışması

Manisa'da Demirci HİS Göleti yapımı

Manisa'da Demirci HİS Göleti yapımı

REKLAM
Manisa Büyükşehir'den sportif 'Hedef' ziyareti

Manisa Büyükşehir'den sportif 'Hedef' ziyareti

Muğla'da 'Sen de Gel Down Kafe'

Muğla'da 'Sen de Gel Down Kafe'

Coşkunöz'ün Let-X İSG programı ISAF'ta görücüye çıktı

Coşkunöz'ün Let-X İSG programı ISAF'ta görücüye çıktı


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Biyografi Siyaset Teknoloji Spor Fikstür Nöbetçi Eczaneler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Son Yeni Haber

İstanbul / Türkiye
info@sonyenihaber.com