SON DAKİKA
Anasayfa / Ekonomi / Havlu ihracatçısı Bursalı'ya uluslararası 6 ödül

Havlu ihracatçısı Bursalı'ya uluslararası 6 ödül

6.09.2021 11:00: | Son Güncelleme: 06.09.2021 13:02
Türkiye'nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, gün geçtikçe başarı çıtasını yükseltmeye devam ediyor. Firma, 'İş Dünyasının Oscar'ı' olarak kabul edilen International Business Awards'ta 6 ödül birden aldı.

Havlu ihracatçısı Bursalı'ya uluslararası 6 ödül

BURSA (İGFA) - İş dünyasının en prestijli ödülleri olarak gösterilen ve çeşitli kategorilerde dünyanın en başarılı kurumlarının ödüllendirildiği International Business Awards’ta (Uluslararası İş Ödülleri) Bursalı markasıyla başvurduğu ‘Yılın şirketi-Giyim, Güzellik ve Moda’ kategorisinde altın ödülüne hak kazanırken, ‘Yılın En Yenilikçi şirketi’ kategorisinde gümüş, ‘Yılın şirketi-Tüketici Ürünleri’ kategorisinde de bronz ödül aldı. Firma, küresel endüstriyel ürün markası Nuacotton ile başvurduğu ‘Yılın İnovasyonu-Tüketici Ürünleri Endüstrileri’, ‘Sağlık ve İlaç-Ürün’ ve ‘Tüketici Ürünleri-Ev Ürünleri’ kategorilerinde ise zorlu rakipleri eleyerek,altınödüllerin sahibi olmayı başardı. Ödül hakkında açıklamalarda bulunan Bursalı İcra Kurulu Başkanı Alper Bursalı, iş hayatının her alanında başarıları onurlandıran böylesine büyük bir organizasyonda, geliştirdikleri ürünler ve yenilikçi projeleri sayesinde ödül aldıklarını söyledi. Başvurdukları tüm kategorilerde ödüle layık görüldükleri için gurur duyduklarını dile getiren Bursalı, yenilikçi çalışmalarının karşılığında önemli başarılara imza atmaya devam ettiklerini ve bunun karşılığında gelen ödüllerin de kendilerini her zaman daha iyisini başarmak yönünde motive ettiğini belirtti. Hatırlanacağı gibi Bursalı, kısa süre önce iş dünyasının uluslararası düzeydeki en büyük ödüllerinden biri olanAmerican Business Awards’da da ‘Bursalı’ ve ‘Nuacotton’ markalarıyla yine 6 ödül birden almıştı.

Kaynak: İGF Haber Ajansı (İGFA)

YORUMLAR 0
4 + 5 =Avrupa'nın en iyi işverenlerinde Türkiye'den 10 şirket

Avrupa'nın en iyi işverenlerinde Türkiye'den 10 şirket

Banka sektörüne 'ünlü' katılım

Banka sektörüne 'ünlü' katılım

Konfeksiyon ihracatında hedef 1 milyar dolar

Konfeksiyon ihracatında hedef 1 milyar dolar

REKLAM
Tarımsal Girdi Fiyat Endeksi en yüksek seviyeyi gördü

Tarımsal Girdi Fiyat Endeksi en yüksek seviyeyi gördü

Ege Bölgesi ihracatta ABD ve İtalya'yı geçti

Ege Bölgesi ihracatta ABD ve İtalya'yı geçti

İkinci el otomobil piyasası hareketlendi

İkinci el otomobil piyasası hareketlendi


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Biyografi Siyaset Teknoloji Spor Fikstür Nöbetçi Eczaneler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Son Yeni Haber

İstanbul / Türkiye
info@sonyenihaber.com