SON DAKİKA
Anasayfa / Siyaset / İYİ Parti: 'Kum saati boşalıyor'

İYİ Parti: 'Kum saati boşalıyor'

28.08.2021 09:35 | Son Güncelleme: 28.08.2021 09:49
İYİ Parti Uluslararası Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bursa Milletvekili Ahmet Erozan, 'Dış politikada, yurtta sulh cihanda sulh gibi evrensel ilkemizden, ideolojik tercihe evrilerek çatışmacı bir anlayışına geldik' dedi. Erozan, iktidarın kum saatinin boşaldığını öne sürdü.

İYİ Parti: 'Kum saati boşalıyor'

BURSA (İGFA) - Bursa İl Başkanlığı’nda düzenlenen basın toplantısında, “Dış Politikada Niye Bu Hallere Düştük” konulu bir açıklama yapan İYİ Parti Uluslararası Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bursa Milletvekili Ahmet Erozan, “Başkalarının içişlerine karışırsanız, size de karışırlar. O nedenle işte böyle içinden çıkılmaz bir çelişkiler yumağının içine girersiniz. Ekonomide zaten sınıfta kalan iktidarın dış politikası da iflas etmiş ve hükümetin kum saati artık boşalma noktasına gelmiştir” diye konuştu. şİMDİ ARTIK ‘EY ERDOğAN…’ DÖNEMİNDEYİZ!.. "şimdi artık 'Ey Erdoğan' dönemindeyiz" diyen Erozan, "Ülkede tek sağlam yer kaldı, ne yazık ki o da örtülü ödenek bütçesi.& Dikkat edin artık ‘Ey…’ ile başlayan nidalar kalmadı. Ve bize göre şimdi ‘Ey Erdoğan…’ dönemi… Temmuz’da Süleyman Soylu, Ağustos’ta Erdoğan, ‘şahlanma dönemine giriyoruz’ demişti.& Aslında geçmişte bir at şahlanmıştı, ne olduğunu biliyorsunuz? Sadece bunu hatırlatalım yeter. ‘Mısır sorunu hallolmazsa Akdeniz’de yüzemeyiz” denmişti. Ne oldu, Akdeniz’i kurtardınız mı? Tekrar söylüyoruz, iktidarın kum saati boşalıyor. İktidar olduğumuzda içinde yolsuzluk, usulsüzlük olan herşeyi hukuk yoluyla irdeleyeceğiz.& Muhalefette öyle iddia edildiği gibi bölünme yok, bölme teşebbüsleri var. Ülkemizdeki Suriyeliler, çoktan ekonomik göçmen oldular. 350 bin Suriyeli bayram tatiline valizlerle gidiyor, aynı valizleri başka şeyler doldurarak geri geliyor. Demek ki can güvenliği sorunları da kalmadı. Bunların yüzde kaçı istihbaratçıdır dersiniz" dedi.&

Kaynak: İGF Haber Ajansı (İGFA)

YORUMLAR 0
1 + 4 =Sivas'ta Davutoğlu'ndan 'ittifak' açıklaması

Sivas'ta Davutoğlu'ndan 'ittifak' açıklaması

DEVA: 'Erdoğan sonunda muradına erdi, millet fakirleşti'

DEVA: 'Erdoğan sonunda muradına erdi, millet fakirleşti'

Sağlık Bakanlığı'na siyah çelenkli protesto

Sağlık Bakanlığı'na siyah çelenkli protesto

REKLAM
Akşener'den Erdoğan'a 'ekonomist'li gönderme

Akşener'den Erdoğan'a 'ekonomist'li gönderme

Batman sağlıkta sınıfta kaldı

Batman sağlıkta sınıfta kaldı

Gümüşhane yurtsuz kaldı

Gümüşhane yurtsuz kaldı


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Biyografi Siyaset Teknoloji Spor Fikstür Nöbetçi Eczaneler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Son Yeni Haber

İstanbul / Türkiye
info@sonyenihaber.com