SON DAKİKA
Anasayfa / Magazin / Kızının ismi belli oldu

Kızının ismi belli oldu

23.08.2021 12:05 | Son Güncelleme: 23.08.2021 13:03
Anne olmaya hazırlanan oyuncu Özge özpirinçci, verdiği bir röportajda samimi itiraflarda bulundu. 5. aylık hamile olan özpirinçci, bebeğinin ismini açıkladı.

Kızının ismi belli oldu

"Tatar Ramazan" dizisinin setinde tanıştığı Burak Yamantürk ile 2014 yılından beri aşk yaşayan Özge Özpirinçci, Hürriyet’ten Onur Baştürk’ün sorularını yanıtladı. İşte ünlü oyuncunun röportajından öne çıkan bölümler… Bir kız çocuğu dünyaya getireceksin. Onun geleceği için endişeleniyor musun? Açıkçası toplumsal kültür açısından değil, doğa ve gezegen açısından endişelerim var. Çünkü kız ya da erkek fark etmez, dünyaya getireceğim canlının her şeyden önce doğaya saygılı olmasını isterim. Çünkü biz toplum olarak birbirimizi iyileştirebiliriz. Daha iyi günlere doğru gideceğiz, bunun için çabalıyoruz. Bu konuda umutlu musun? Umut olmasaydı şu an karnımda beş buçuk aylık bir bebek taşıyamazdım. Etrafımdaki kendi küçük çemberimde ve Z kuşağında da bu umudu görüyorum. Yeğenlerimle, arkadaşlarımın küçük çocuklarıyla muhabbet ettiğim zaman birbirine saygılı küçük insanlar görüyorum. O kadar güzel ışıldıyorlar ki! Bir üst jenerasyon olarak tek yapmamız gereken, onların ışıltısını almamamız. Bizden önceki jenerasyona bence bu olmuş. Yoksa herkes parlak geliyor dünyaya. Ama sizden bir önceki kuşak sizin pırıltınızdan korktuğu için hemen sizi aşağı çekmeye çalışıyor. Yapmamız gereken o yeni gelen çocukların parıltısını kesme

“ÖNÜMÜZDEKİ YAZ EVLENECEğİZ”

Eylülde evleniyor musunuz? Öyle haberler çıktı... Hayır ya, onu biz de okuduk. şöyle aslında: Tabii ki bürokratik ve hukuki olarak evliliği yapmamız bebek için daha güvenli bir ortamı sağlıyor. Benim hep düşündüğüm şey şu: Mesela Allah korusun Burak hastanelik olsa ben onun ailesi değilim, hukuki olarak... Dolayısıyla nikah yapmamız gerekiyor. Devletin bizi aile olarak görmesi için. Ama düğün olayında çok net şunu söyledim Burak’a: Eğlenip dağıtamayacağım bir düğünde ben kimseyi ağırlayamam, “Ne haliniz varsa görün” derim. O yüzden benim de misafirler gibi eğlenebileceğim bir zamanda düğün yapacağız. O da muhtemelen önümüzdeki yaz olur. Hiç acelemiz yok. Zaten birbirini bulmuş iki ruhuz. Bunu da taçlandırıyoruz bebemizle! Artık kutlamasını ilerleyen zamanlarda yapacaBebeğinize isim düşündünüz mü? Burak hiçbir ismi beğenmiyor. Aşırı zor beğenir. Ara sıra takılıyorum zaten, “Sen beni nasıl beğendin ya!” diyerek. Çok yüksek standartları vardır. Özellikle yemek konusunda daha da fazla. Kendisi de çok iyi yemek yaptığı için. İsim konusunda da bir sürü isim söylüyorum ona. Olabilir diyor, listeye yaz. Düşünelim deyip duruyor. Kıl olmuyor musun? Deliriyorum! (gülüyor). En son dizi setinde Salih Bademci’yle bir isim konuştuk. “Artık bu ismi yedirme Özge” diye gaza getirdi beni Salih. Eve geldiğimde, “Burak isim konusunda kararımı verdim” dedim. “Bakarız baby” dedi ve döndü. Delireceğim. Ama şunu da dedi: “Özge bunu beğendim desem, iki gün sonra bana yeni bir isimle geleceksin”. Mantıklı! Ama ilk sana söyleyeyim, hamile kaldığımdan beri aklımda tek bir isim var. Çok dalga geçildi bu isimle ilgili. Nedir? Üzüm! Bana herkes, “Çocuğuna bunu yapma Özge” deyip duruyor. Bence çok güzel isim. Küçük çocuk Üzüm, genç kız Üzüm, 35’lerinde Üzüm Hanım, 70’inde Üzüm teyze..

Kaynak: İGF Haber Ajansı (İGFA)

YORUMLAR 0
9 + 9 =10 yıl sonra aynı sahneyi paylaştılar

10 yıl sonra aynı sahneyi paylaştılar

Bülent Ortaçgil'den nostaljik gece

Bülent Ortaçgil'den nostaljik gece

Altın Güvercin'de 'Sevgilim' kanat çırptı!

Altın Güvercin'de 'Sevgilim' kanat çırptı!

REKLAM
Altın Güvercin Kuşadası'nı duyuracak

Altın Güvercin Kuşadası'nı duyuracak

Demet Özdemir'den sütyensiz paylaşım

Demet Özdemir'den sütyensiz paylaşım

Nilüfer Açıkalın'a şok suçlama

Nilüfer Açıkalın'a şok suçlama


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Biyografi Siyaset Teknoloji Spor Fikstür Nöbetçi Eczaneler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Son Yeni Haber

İstanbul / Türkiye
info@sonyenihaber.com