SON DAKİKA
Anasayfa / Genel / Kocaeli Büyükşehir'de 7 taşınmaza teklif

Kocaeli Büyükşehir'de 7 taşınmaza teklif

9.10.2021 08:30: | Son Güncelleme: 09.10.2021 08:31
112 maddenin görüşüldüğü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantısı, Büyükşehir ana hizmet binasında yapıldı.

Kocaeli Büyükşehir'de 7 taşınmaza teklif

KOCAELİ (İGFA) - Genel Sekreter Balamir Gündoğdu’nun başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı’na ait bazı taşınmazların satış ve kiralamaları gerçekleşti. Encümen toplantısında ihaleler dışında kalan maddeler de görüşülerek karara bağlandı.

Derince Dumlupınar Mahallesi 5094 Ada 3 Parsel–Pansiyon ve Arsası için düzenlenen Açık Teklif Usulü ihaleye tek isim katıldı. Belirtilen pansiyon ve arsası için Mustafa Yıldız, 900 bin 500 TL+KDV’lik teklif sundu. Derince Dumlupınar Mahallesi 5098 Ada 1 Parsel arasa için ise Gülhan Kaya, encümene 700 bin 500 TL+KDV teklif etti.

BAşİSKELE’DE İKİ İşYERİ

Başiskele Yeniköy Mahallesi 331 Ada 2 Parsel 1. Kat, 58 No’lu bağımsız bölüm– işyeri için yapılan ihaleye tek istekli katıldı. Açık Teklif Usulü İhaleye İpek şirin 36 bin 500 TL+KDV teklif etti. Başiskele Yeniköy Mahallesi 331 Ada 2 Parsel 1. Kat 50 No’lu bağımsız bölüm–işyeri için de tek istekli vardı. Hafiz öncü, 50 No’lu bağımsız bölüm için 34 bin 300 TL+KDV teklif etti.

çayırova şekerpınar Mahallesi 304 Ada 1 Parsel Zemin Kat 11 No’lu bağımsız bölüm–işyerinin satışı Açık Teklif Usulü olarak gerçekleştirildi. üç isteklinin katıldığı ihalede ilk turda Murat şan çekildi. Açık teklifler sonucunda 5. turda Adem özmen çekilirken Halit Aktaş 85 bin TL+KDV’lik teklif sundu. çayırova şekerpınar Mahallesi 304 Ada 1 Parsel Zemin Kat 10 No’lu bağımsız bölüm–işyerinin satışına yine üç istekli katıldı. Murat şan’ın ilk turda çekildiği ihalede 5. turun ardından kapalı zarf usulü verilen tekliflerde Emirhan Aktaş adına Halit Aktaş 72 bin 550 TL+KDV ve Adem özmen de 80 bin TL+KDV teklif etti.

9 NO’LU İşYERİNE 80 BİN TL

çayırova şekerpınar Mahallesi 304 Ada 1 Parsel Zemin Kat 9 No’lu bağımsız bölüm– işyeri için Murat şan ve Adem özmen teklif verdi. 5. turda Adem özmen çekilirken şan, 80 bin TL+KDV’lik teklif sundu. Son olarak İzmit Karadenizliler Mahallesi 7180 Ada 166 Parsel, Yapı Elemanları üretim Yeri için yapılan kiralama ihalesine AS-TON Yapı Elemanları A.ş. adına Mehmet Kandemir 25 bin 100 TL+KDV teklif etti.

Kaynak: İGF Haber Ajansı (İGFA)

YORUMLAR 0
9 + 4 =ANKET

Hangi takımı tutuyorsunuz?
 AöF sınav sonuçları açıklandı

AöF sınav sonuçları açıklandı

Adıyaman'da trafik kazası: 6 yaralı

Adıyaman'da trafik kazası: 6 yaralı

Meteoroloji'den 'kuvvetli yağış' uyarısı!

Meteoroloji'den 'kuvvetli yağış' uyarısı!

REKLAM
Adıyaman'da terör operasyonu

Adıyaman'da terör operasyonu

Niğde'de apartman boşluğunda canına kıydı

Niğde'de apartman boşluğunda canına kıydı

Adıyaman'da kendini kesti hastanelik oldu

Adıyaman'da kendini kesti hastanelik oldu


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Biyografi Siyaset Teknoloji Spor Fikstür Oyun Skor

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Son Yeni Haber

İstanbul / Türkiye
info@sonyenihaber.com