SON DAKİKA
Anasayfa / Genel / QUP Safety: 'Bizim işimiz yüksekte güven sağlamak'

QUP Safety: 'Bizim işimiz yüksekte güven sağlamak'

1.10.2021 16:10: | Son Güncelleme: 01.10.2021 17:16
Yüksekte çalışan personellere güvenlik sağlamak için sistem kuran QUP Safety markası bugün Bursa'da açılış töreni düzenledi. Marka sahibi Mustafa Parlayan konuşmasında, ' Yüksekte Güvende Kalın Bizimle çalışın' dedi.

QUP Safety: 'Bizim işimiz yüksekte güven sağlamak'

BURSA (İGFA)- Yüksek alanlarda çalışanların iş ve can güvenliğini sağlamak için kurulan QUP Safety Yüksekte çalışma İş Güvenliği Eğitim Danışmanlığı firması bugün Bursa’da açılış töreni düzenledi. Firmanın sahibi Mustafa Parıldayan ofisin açılışında ekip arkadaşıyla beraber kurdele kesti.

Markanın geçmişinin 8 yıla dayandığını söyleyen Mustafa Parıldayan, inovatif ve dijital çağa uyumlu bir şekilde profesyonel anlamda yüksekte çalışan personellerin düşme riskini azaltmak için çalıştıklarını belirtti. Parlayan, “Amacımız yüksekte çalışmak zorunda olup da evine ekmek götüren insanların hayatta kalmalarını sağlamak. Alınan önlemler için en önemli ekipmanlardan biri yaşam hattı dediğimiz sistemler. Bu sistemleri QUP Safety olarak üretimini yapıyoruz ve kurulum hizmeti veriyoruz. üretimi ve kurulumu belli akreditasyonlar doğrultusunda ulusal ve uluslararası belgeler alarak yapıyoruz. Biz bir Bursa markasıyız fakat Türkiye ve dünyaya açılmayı istiyoruz. İlk hedefimiz kaliteli hizmet sunmak, daha sonra dünyaya hizmet vermek kolay. Dünya’ya ulaşabilmek adına Dubai’de en kısa sürede ofis açıp Avrupa’ya ürünlerimizi tanıtmak istiyoruz” dedi.

 “YüKSEKTE GüVENDE OLMAK İSTERSENİZ BİZİ ARAYIN”

Açılış konuşmasında konuşsan QUP Safety markasının satın alma görevlisi Halil Aydın, “Yaptığımız iş geliştirilmiş yatay yaşam hattıdır, bunun dikey sistemi de var. Merdivenlerde, binalarda cam silen arkadaşlar, bizden faydalanırlar. Türkiye’de şu anda son 2 yıldır Mustafa Bey’in de katkılarıyla kanun çıktı. Artık fabrikalarda, çatılarda mekanik tesisat için bakım yapmak gerektiğinde kanunla birlikte yaşam hattı zorunluluğu geldi. Biz de bu işi zirvede yapan firmalardan biriyiz. Türkiye’de tekiz diyebilirim. Zaten dört beş firma mevcut onların üçünün kurucusu da Mustafa Bey’dir. Bu son firma yatay ve dikey yaşam hatları geliştirerek daha profesyonel hizmet vermeye devam ediyor” dedi.

Kaynak: İGF Haber Ajansı (İGFA)

YORUMLAR 0
4 + 9 =Ünal Mural: 'Neden Kocaeli Kartepe'de 321 dönüm arazi  satılıyor'

Ünal Mural: 'Neden Kocaeli Kartepe'de 321 dönüm arazi satılıyor'

Kocaeli Gölcük'te asfalt çalışması

Kocaeli Gölcük'te asfalt çalışması

Manisa'da Demirci HİS Göleti yapımı

Manisa'da Demirci HİS Göleti yapımı

REKLAM
Manisa Büyükşehir'den sportif 'Hedef' ziyareti

Manisa Büyükşehir'den sportif 'Hedef' ziyareti

Muğla'da 'Sen de Gel Down Kafe'

Muğla'da 'Sen de Gel Down Kafe'

Coşkunöz'ün Let-X İSG programı ISAF'ta görücüye çıktı

Coşkunöz'ün Let-X İSG programı ISAF'ta görücüye çıktı


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Biyografi Siyaset Teknoloji Spor Fikstür Nöbetçi Eczaneler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Son Yeni Haber

İstanbul / Türkiye
info@sonyenihaber.com