SON DAKİKA
Anasayfa / Genel / Uluslararası ARC ödülleri'nden Odeabank'a 4 ödül

Uluslararası ARC ödülleri'nden Odeabank'a 4 ödül

10.09.2020 14:52 | Son Güncelleme: 10.09.2020 16:30
Odeabank, Faaliyet Raporlarının Oscar'ı olarak bilinen ve dünyanın en büyük uluslararası raporlama yarışması olan ARC ödülleri'nde, 4 ayrı kategoride ödül aldı

Uluslararası ARC ödülleri'nden Odeabank'a 4 ödül

Odeabank, Faaliyet Raporlarının Oscar'ı olarak bilinen ve dünyanın en büyük uluslararası raporlama yarışması olan ARC ödülleri'nde, 4 ayrı kategoride ödül aldı. Odeabank, ABD merkezli MerComm kuruluşunun düzenlediği yarışmada 'İç tasarım', 'Kapak fotoğrafı', 'Geleneksel Yıllık Rapor; Uluslararası Bankalar' ve 'Baskı & üretim' kategorilerinde ödüle layık görüldü.

TüRKİYE'NİN genç ve dinamik bankası?Odeabank, yenilikçi bankacılık anlayışını yansıttığı 2019 Faaliyet Raporu ile Faaliyet Raporlarının Oscar'ı olarak bilinen dünyanın en büyük uluslararası raporlama yarışması olan ARC ödülleri'nde, 4 ayrı kategoride ödül aldı.

Odeabank'ın, 'Görünenden Fazlası' temasıyla hazırlanan 2019 Faaliyet Raporu, ARC ödülleri yarışmasında; 'İç Tasarım: Bankalar: Uluslararası' ve 'Kapak Fotoğrafı/Tasarımı: Bankalar' kategorilerinde 'Altın' ödül alırken, 'Geleneksel Faaliyet Raporu: Bankalar: Uluslararası' dalında 'Gümüş' ve 'Baskı & üretim: Bankalar: Uluslararası' kategorisinde de 'Onur' ödülünün sahibi oldu.

Bağımsız ödül kuruluşu MerComm tarafından bu yıl 34. Kez düzenlenen ve 75'ten fazla ülkeden toplam 1.690 raporun yarıştığı dünyanın en büyük uluslararası raporlama yarışması olan ARC Awards'ta Odeabank, bankacılık alanında Türkiye'den başvuruda bulunan ve 4 kategoride ödül alan tek kuruluş oldu.

İletişim profesyonellerini bir araya getiren, uluslararası prestije sahip ARC Awards, iş ve finans çevrelerinde en önemli ödül törenlerinden biri olarak kabul ediliyor. ARC Awards, yıllık raporlarda mükemmelliği onurlandıran, Faaliyet Raporlarının Oscar'ı olarak nitelendirilen dünyanın en büyük uluslararası yarışmasıdır. Değerlendirmelerde; raporun o yılki hikayesini anlatım biçimi, kullanılan dil, yaratıcılık ve tasarımsal algılanışı gibi kriterler dikkate alınıyor.

Hibya Haber Ajansı

YORUMLAR 0
3 + 4 =Bakan Koca, Bilim Kurulu toplantısı ardında açıklama yaptı

Bakan Koca, Bilim Kurulu toplantısı ardında açıklama yaptı

TSPB Araştırma Raporları Standartlarını belirledi

TSPB Araştırma Raporları Standartlarını belirledi

Hamsi avının serbest olduğu alan genişletildi

Hamsi avının serbest olduğu alan genişletildi

REKLAM
İSKİ, içme suyu havzalarını ağaçlandırıyor

İSKİ, içme suyu havzalarını ağaçlandırıyor

Avukatlar risk altında

Avukatlar risk altında

Adalet ve Demokrasi kalıcı, özlemimiz sonsuz

Adalet ve Demokrasi kalıcı, özlemimiz sonsuz

Foto Galeri Video Galeri Son Dakika Oyun Oyna Nöbetçi Eczaneler Fikstür Spor Teknoloji Biyografi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Son Yeni Haber

İstanbul / Türkiye
0546 285 3790