SON DAKİKA
Anasayfa / Magazin / Ünlü oyuncunun pahalı elbisesi olay oldu!

Ünlü oyuncunun pahalı elbisesi olay oldu!

8.08.2021 18:15: | Son Güncelleme: 08.08.2021 18:31
Oyuncu Demet Özdemir'in 14 bin 863 TL'lik elbisesi sosyal medyada gündem oldu. pOyunculuğunun yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık adından söz ettiren Demet özdemir, kıyafetlerinin fiyatlarıyla sık sık gündem oluyor./p pZaman zaman giydiği ve paylaştığı şeylerin reklam için olduğu ve bu eşyalara para ödemediği konuşulsa da özdemir'in her yaptığı günlerce konuşuluyor. Son olarak sarı elbisesiyle özdemir gündeme geldi./p p'Fenomenler ne giymiş?' hesabı özdemir'in elbisesinin fiyatını paylaştı. 4 bin 863 TL'lik elbisenin altına 345 TL'lik bir sandalet giyen özdemir tarzıyla kendini konuşturdu./p pözdemir'in bu pahalı kıyafeti çoğ

Ünlü oyuncunun pahalı elbisesi olay oldu!

Oyunculuğunun yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık adından söz ettiren Demet Özdemir, kıyafetlerinin fiyatlarıyla sık sık gündem oluyor.

Zaman zaman giydiği ve paylaştığı şeylerin reklam için olduğu ve bu eşyalara para ödemediği konuşulsa da Özdemir’in her yaptığı günlerce konuşuluyor. Son olarak sarı elbisesiyle Özdemir gündeme geldi.

“Fenomenler ne giymiş?” hesabı Özdemir’in elbisesinin fiyatını paylaştı. 4 bin 863 TL’lik elbisenin altına 345 TL’lik bir sandalet giyen Özdemir tarzıyla kendini konuşturdu.

Özdemir’in bu pahalı kıyafeti çoğu takipçi tarafından rüküş bulunurken elbisenin fiyatı da abartı bulundu. Özdemir’in elbisesine dair kullanıcılar “Bu ne rüküşlük”, “Bu fiyata on tane güzel elbise alınır” yorumlarından bulundu.

Kaynak: İGF Haber Ajansı (İGFA)

YORUMLAR 0
4 + 3 =10 yıl sonra aynı sahneyi paylaştılar

10 yıl sonra aynı sahneyi paylaştılar

Bülent Ortaçgil'den nostaljik gece

Bülent Ortaçgil'den nostaljik gece

Altın Güvercin'de 'Sevgilim' kanat çırptı!

Altın Güvercin'de 'Sevgilim' kanat çırptı!

REKLAM
Altın Güvercin Kuşadası'nı duyuracak

Altın Güvercin Kuşadası'nı duyuracak

Demet Özdemir'den sütyensiz paylaşım

Demet Özdemir'den sütyensiz paylaşım

Nilüfer Açıkalın'a şok suçlama

Nilüfer Açıkalın'a şok suçlama


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Biyografi Siyaset Teknoloji Spor Fikstür Nöbetçi Eczaneler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Son Yeni Haber

İstanbul / Türkiye
info@sonyenihaber.com