SON DAKİKA
Anasayfa / Burç Yorumları

Astroloji - Burç Yorumları

25 Mart 2023 Cumartesi günü Astroloji burç yorumları. Astroloji sayfamızda günlük ve haftalık burç yorumunuzu okuyabilirsiniz.

25 Mart 2023 Cumartesi günü Astroloji burç yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Aile üyelerinizi harekete geçirmek için telkinlerde bulunabilirsiniz. Sizlerin enerjilerine ayak uyduramayarak geride kalmaları sizin de enerjinizi tüketiyor olabilir. Bu tür olaylara çok takılmadan yolunuzda gitmeye devam edin.

Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Kısa süreli seyahat programı düzenleyebilirsiniz. Sıkıştığınız duygularınızı hafifletmek için dostlarınız ile güzel vakit geçirebilirsiniz. Size iyi gelecek planların içinde olmak motivasyonunuzu arttıracaktır.

İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Taşıması zor gelen yüklerinizden kurtuluyor ve bundan sonrakileri daha iyi taşımak için yeni kararlar alıyorsunuz. Evlilik ve ortaklılarda yeni kriterleriniz baskın olabilir. Mutlu olacağınız ve keyifle emek vereceğiniz ilişkilere oldukça açık ve hazırsınız.

Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

çalışma koşullarınızdan şikayetçi olmak yerine bugün her şeye bir sünger çekerek yeni adımlar atıyorsunuz. Yanıldığınız ya da yorulduğunuz noktalar yerine iyi olduğunuz alanlara yönelmek daha akıllıca olacaktır. İş kurmak, serbest meslek ve uzaktan iş modelleri konusunda yapacağınız girişimler için önemli bir gün olabilir.

Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Hayatın iyi yanlarını paylaşmak sizin için daha önemli hale gelebilir. İlişkilere dair beklentilerinizi de buna göre belirliyorsunuz. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, duygularınızı açık bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Evlilik kararınızı, yeni bir hayat kurma isteğinizi ailenizle paylaşabilirsiniz. Bir kurtuluşun değil kendinize ait bir özgürlüğün temellerini atmak isteyebilirsiniz. Fedakarlık ve sorumlulukların ayrımını yapmak size daha iyi adım atma şansı verecektir.

Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Beklentilerinizi gerçekleştirmek için bugün tüm görüşmeleri yapabilirsiniz. İş görüşmeleri, devlet dairelerindeki işlemlerin haricinde kendinize her şeyi daha geniş bir şekilde takip edeceğiniz bir alan kurabilirsiniz. Yeni bir araç almak, teknolojik yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Ekonomik özgürlüğünüzü elinize alacağınız yeni bir iş girişiminiz olabilir. Heyecanınızı kontrollü yaşamak size gelecek vaat eden adımlar atma konusunda yardım edecektir. Bakış açınızın değişmesiyle neyin değerli olduğunu bulmanız da kolaylaşıyor.

Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

Noktanın bitiş değil, başlangıç olduğunu düşündüğünüz bir gündesiniz. Bu motivasyonla yapacağınız her girişimin, atacağınız her adımın olumlu sonuçlarını alabilirsiniz. Hayatınızdan, bunu yaşamanızı ve yapmanızı sağlayacak her şeyi çıkarıyor ve yolunuza yeni insanlar, yeni kararlar ve umutlarla devam ediyorsunuz.

Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

Emeğinizi ve iyi niyetinizi hak etmeyen insanlara vakit ayırmamayı bir kural haline getirebilirsiniz. Stresi doğru yönetmenin, kötü olayların da iyi sayfalar açacağını bilmenin faydalarını görebilirsiniz. Alacak verecek hesaplarınız kapanıyor.

Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Maddi yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. çalışmalarınızın bir sonucu olarak adımlar atmak için iyi bir gün olabilir. Kendinize kurduğunuz hedeflere doğru giderken iyi niyetinizin suistimal edilmeyeceğinden de emin olmalısınız.

Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Kariyerinizin gidiş yönünü siz tayin ediyorsunuz. Anlaşma masasına oturabilir, isteklerinizi belirtebilir ve yeni imzaların hazırlığını yapabilirsiniz. Fedakarlıklarınızın ve iş hayatına kattığınız iyi niyetli yaklaşımlarınızın karşılığını terfi, yer değişikliği gibi haberlerle alabilirsiniz.


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Fikstür Siyaset Teknoloji Spor 1001 oyun En Güzel Oyunlar

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Son Yeni Haber

İstanbul / Türkiye
info@sonyenihaber.com