Anasayfa / Burç Yorumları

Astroloji - Burç Yorumları

20 Haziran 2024 Perşembe günü Astroloji burç yorumları. Astroloji sayfamızda günlük ve haftalık burç yorumunuzu okuyabilirsiniz.

20 Haziran 2024 Perşembe günü Astroloji burç yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Uzman Astrolog Aygül Aydın ile günlük burç yorumları;Anlaşmazlıklar yaşadığınız, hakkınızın teslim edilmediğini hissettiğiniz ortamlarda bulunmak sizi yoruyorsa bugün kendinizi zorlamamalısınız. üzerinize düşeni nezaketle ve sakinlikle yaptığınızda vicdanınız sizi koruyacaktır. Bugün insan ilişkilerini gündemde alt sıralara düşürerek işinize odaklanmanız daha verimli bir gün geçirmenize yardımcı olabilir.

Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

İş hayatınız ya da gündelik yaşamınızda eksik gördüğünüz bazı konular olabilir. Bugün bu eksikleri kapatmak adına bazı planlar yapabilirsiniz. Sizden beklenilenler kadar sizin kendinizden beklentilerinize ağırlık vermeniz, stres oluşturan konuların dışında kalmanıza imkan tanıyacaktır.

İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Duygusal konuların sizin için bir çıkmaza dönüşmesinden endişe edebilirsiniz. Artık işlerin endişeyle değil, duyguyla ve duyguları göstermekle yürüdüğünün farkına varmalısınız. Hissettiklerinizi dile getirmek, içinizden geldiği gibi davranmak hem yükünüzü alacak hem de alacağınız karşılıkla bir yol belirmenize yardımcı olacaktır.

Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Evlilik ya da iş değişikliği gibi yaşam alanlarınızı ya da düzeninizi etkileyecek konular gündeminize gelebilir. Kendinizle ilgili bir karar vermekten ve bunu paylaşmaktan çekinmemelisiniz. Bu sizi yaşayacağınız güzelliklerden ve alacağınız desteklerden mahrum bırakabilir. Artık bir şeylerden mahrum kalmamanız gerektiğini idrak etmeniz gereken bir gündesiniz.

Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Bir şeylere sahip olmak, sosyal hayatın içinde daha çok yer almak ve iyi ilişkiler kurmak isteyebilirsiniz. Bu noktada kısıtlanmış olduğunuzu düşünmek yerine ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi düşünmeye odaklanmalısınız. Bugün kendiniz için bir liste çıkarın ve size yardımcı olabilecek dostlarınızdan da tavsiyeler alarak listenize her gün bir amamlandı notu düşmeye başlayın.

Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Ekonomik koşullarınızın iyileşmesi için verdiğiniz çabayı geliştirebilirsiniz. Her şeyi yaklaşımlarınızın belirleyeceği bir gün olacaktır. Dolayısıyla kendinizi ve işinizi göstermek, yapabileceklerinizi konuşmak ve gerçek duygularınızı ortaya koyacak bir fırsat çıkarmak için tüm gücünüzü kullanmalısınız.

Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Hayatınızı nasıl yaşadığınızla nasıl yaşamak istediğiniz arasında her zaman farklar olacaktır. Bu farkları azaltmak, azaltamadığınız yerde geliştirmeye ve sizin için iyi olacak hale getirmek her şeyi değiştirebilir. Kişisel bakımınız, ilişkileriniz ve hayattan beklentileriniz bugün önemli bir liste yapmanızı ve bunun sonuçlarını öngörmenize yardımcı olabilir.?

Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Bir şeyler kendiliğinden olur gibi hissederken aslında yaptıklarınız ya da yapmadıklarınızla olduğunu fark edebilirsiniz. Bu aydınlanma sizde bazı alışkanlıkları, düşünme ve savunma biçimlerini değiştirebilir. Hayatınızı karşınıza almak yerine yanına almayı benimsediğinizde, hem diğer insanların sözlerinden en az şekilde etkilenebilir hem de bir şeylere karar vermeniz kolaylaşabilir.

Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

Kendinizi desteklemelisiniz. Bugün artık bunu öyle değil, böyle yapacağım dediğiniz ve arkasında durduğunuz her şeyin, beklediğiniz en önemli destek ve sonuç olduğunu görebilirsiniz. Hayatınızı bir amaç uğruna kurarken bu amacı nasıl işlediğinizin de önemli olduğunu görmek, bugüne kadar düştüğünüz hataları sonlandıracaktır.

Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

Kendinizi bir yerlerde görmek isteyebilirsiniz. Bunun yadırganması ya da engellenmesi sizin motivasyonunuzu etkilemediğinde, kendinizi önemli bir yere taşıdınız demektir. Hem sosyal açıdan hem de kariyerle ilgili gündemlerinizde aklınıza gelen fikirlerin, zorlanarak da olsa aldığınız kararların arkasında durun.

Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Psikolojik sınırlarınızı geniş tutmak sizi daraltan her şeye karşı önemli bir savunma olabilir. Bunun, her görüşü kabul etmek ve onaylamak değil olan biten her şeye saygı duyup kendi doğrunuzla, amacınızla gidebilmeye devam etmek olduğunu anlıyorsunuz. Yetersiz olduğunuzu düşündüğünüz konulara zaman ayırarak bu açığı kapatabilirsiniz.

Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Fiziksel ya da psikolojik açıdan bazı yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Nasıl hissediyorsanız onun etkisinde kalacağını için bunu doğru belirlemelisiniz. Bir şeylerin belirginliği ve uygulanabilirliği konusunda karar noktası kendiniz olduğunuzda özgüveniniz tazelenecektir.


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Fikstür Siyaset Teknoloji Spor 1001 oyun Yerel Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Son Yeni Haber
İstanbul / Türkiye
info@sonyenihaber.com