SON DAKİKA
Anasayfa / Burç Yorumları

Astroloji - Burç Yorumları

26 Kasım 2022 Cumartesi günü Astroloji burç yorumları. Astroloji sayfamızda günlük ve haftalık burç yorumunuzu okuyabilirsiniz.

26 Kasım 2022 Cumartesi günü Astroloji burç yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Yaşananlara partnerinizin gözünden bakmayı denemelisiniz. Tek taraflı düşündüğünüz konular hem yükü tek başınıza almanıza neden olacak hem de aranızdaki bağı zedeleyecektir. Bugün birbirinize zaman tanımayı seçin ve tüm her şeyi beraber karşılayın.

Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Beraber aynı ortamı ve durumu paylaştığınız insanlarla uzlaşmalısınız. Beklemenin hiçbir etkisinin olmayacağını bilmelisiniz. Bazen tek bir adım atmak sizi sandığınızdan daha ileriye taşıyabilir, bugün o adımın günü olabilir.

İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

İkili ilişkiler ve arkadaş çevrenizle aranızdaki etkileşimleri düşünürken hayallere kapılmak yerine gerçeklere odaklanmalısınız. Yaşadıklarınızın farkında olarak ilerlemek sizin avantajınıza olacaktır. Böylece hayatınıza aldığınız insanların beklentilerini de daha iyi anlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Aile meclisinde konuşulan konulara fevri bir yaklaşımla dahil olmamalısınız. Büyüklerinizin ya da diğer aile üyelerinizin de söyleyecek sözü olabilir. Bugün söylenecekleri dinledikten sonra karara varmalı, emin olduğunuz sınırlar dahilinde hareket etmelisiniz.

Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Sosyal medyadaki paylaşımlarınızda hedef kitlenizi de göz önünde bulundurmalısınız. Mevcut imkanlarınızı sadece sizin isteğiniz doğrultuda kullanmak sizi yalnız bırakabilir. İnsan tanımak, tanıdıklarınızla yola devam etmek için işbirliğine ve geri dönüşlere sıcak bakmalısınız.

Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Değer görmekle ilgili tereddütleriniz olabilir. Bu tereddüte düşmenize neden olan durumları muhataplarınızla paylaşmalısınız. İçinizde tutmak ya da belli bir açıdan bakmaya devam etmek sizi bulunduğunuz durumdan çıkarmayacaktır.

Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Günü kendinize ayırmak isteyebilirsiniz. Ancak size ve fikirlerinize ihtiyacı olan insanlar da olabilir. Bugün dostlarınızla bir araya gelmek, kendi tecrübelerinizi onların ihtiyacına göre şekillendirmek gündeminizde yer tutabilir.

Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Eski ilişkilerinizi düşünebilirsiniz. Burada yaptığınız hataları ya da yapmadıklarınızı hatırlamak, yeni ilişkilerde ve şu anki yaşantınızda işinizi kolaylaştırabilir. Ders çıkarırken hayatı paylaştığınız kişilerin de desteğini, fikrini almak size fark attırabilir.

Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

çalışmalarınızda revizeye gidebilirsiniz. Bu revizeye sadece iş planlarınız değil, sizin tutumlarınız da dahil olabilir. İyi niyetle yaklaştığınızı düşünürken farkında olmadığınız hatalar yapabilirsiniz. Ortaklarınız ve sosyal çevrenizin geri dönüşleri yol gösterici olablilir.

Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

Kariyerinizin gidişatı ile ilgili bazı beklentileriniz olabilir. Bunların bir an önce gelmesinden ziyade sizin bu süreci nasıl yönetmeniz gerektiğine odaklanmalısınız. Bugünü, önümüzdeki haftanın planını şekillendirmek için kullanın.

Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Hayatın size sunduklarını nasıl değerlendirdiğinizi düşünmelisiniz. üzerinize düşeni yaptığınızdan, inandığınız gibi yaptığınızdan emin olun. Sosyal mecralardaki görüşmeler, size yeni insanları ve yeni düşünce tarzlarını getirebilir.

Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Ailenizi ilgilendiren konularda karara varmanız gerekebilir. Hayatınız boyunca bir gölgeye, başkasının inisiyatif almasına bağlı kalamazsınız. Bugün kendi yüklerinizin paylaşılmasının verdiği hazzı, ailenize ve çevrenize de yaşatmak için bir fırsat olabilir.?


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Biyografi Siyaset Teknoloji Spor Fikstür Oyun Skor

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Son Yeni Haber

İstanbul / Türkiye
info@sonyenihaber.com