SON DAKİKA
Anasayfa / Burç Yorumları

Astroloji - Burç Yorumları

28 Ocak 2022 Cuma günü Astroloji burç yorumları. Astroloji sayfamızda günlük ve haftalık burç yorumunuzu okuyabilirsiniz.

28 Ocak 2022 Cuma günü Astroloji burç yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

İş ortamınız ya da iş planlarınızda ani değişimlere hazırlıklı olun. Ortaklı ilişkileriniz veya parasal konularınız oldukça önem kazanıyor. İlişkilerinizde maddi olan güveni hissedeceğiniz bir gündesiniz.

Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Mantığınızı ön plana çıkararak, olaylara daha tarafsız bakmaya çalışmalısınız. Beklenilmeyeni bekleyebilir sürprizlere, tekliflere hazırlıklı olmalısınız.İş hayatınızda yeni bir ivme kazanıyorsunuz.

İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Maddi konuların ön planda olacağı ve gereksiz harcamaların gün içinde bütçenizi sarsacağı bir gün olabilir. Sonradan pişman olmamak için aşırı harcamalardan uzak durmalısınız.İkili ilişkilerde yeni başlangıçlar yapmak için adım atabilirsiniz.

Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Aşkta şansınızı zorlamak isteyeceğiniz ya da herhangi bir sebepten hoşlandığınız kişi ile bağlantı kurmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Cesaretiniz size yepyeni bir başlangıç kazandırabilir. Hukuksal konularda bir uzlaşmaya gidebilirsiniz.

Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Bugün size iyi gelen insanlarla sohbet etmekten, iş hayatınız hakkında toplantılar yapmaktan ve değişik fikirler almaktan son derece keyif alabilirsiniz. Duyduklarınız karşısında planlarınızı değiştirmeyin.

Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Bugünü tamamen hedefleriniz ile ilgili konulara ayırmak doğru olabilir. Buna ek olarak kariyerinize daha sıkı bağlanıp ileride kendinizi görmek istediğiniz yer ile ilgili beklemediğiniz bir teklif ile karşılaşabilirsiniz.

Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Bugün kendinizi psikolojik açıdan rahat hissetmek için hoşgörülü yönünüzü daha fazla kullanmalısınız. Bırakın kim ne yapmak istiyorsa yapsın. Kimseyi düzeltmek için uğraşmayın.

Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Kuruntu yapmak yerine olaylara tarafsız olarak yaklaşmak size iyi gelecektir. Endişelerinizden uzaklaşmalı ve geleceğe yönelik kendiniz için doğru planlar yapmalısınız.

Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

Partnerinizin söyledikleri tutarsız olabilir ve bunu dile getirebilirsiniz. Ancak, kendinizi net olarak ifade edip hoşgörülü ve samimi davranarak bu durumu aşmanız mümkün.

Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

Partnerinizin fikirlerine kendinizi yakın hissedebilir ancak onun beklenmedik çıkışları bir anda sizi şaşırtabilir. İletişiminizde daha samimi ve içten olmanız doğacak olumsuz sonuçların önüne geçebilir.

Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Bugün çalışma koşullarınızı istediğiniz yönde düzenlemek adına ideal bir gün. Rahat çalışmanız için daha pratik yöntemler bularak kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz.

Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Bugün sanata olan ilginiz artarken, yaratıcılığınız da üst seviyelere ulaşabilir. İlgi alanlarınıza yönelmek ruh halinizi olumlu yönde etkileyecektir.Parasal konularda yeni başlangıçlara hazırlıklı olun.


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Biyografi Siyaset Teknoloji Spor Fikstür Oyun Skor

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Son Yeni Haber

İstanbul / Türkiye
info@sonyenihaber.com